KURUMSAL

İşimize Önem Veriyoruz!

Bilişim sektöründe 2000’den beri hizmet veren Özak Ajans her geçen gün profesyonel ekip ve kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Temel prensibi müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve  memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır.
 Sürekli değişen ve gelişen pazarda Özak Ajans, sektörün ihtiyaçlarını analiz edip her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır.

İşletmelere inovatif, kalıcı çözümler sunarak kurumların değişime adapte olup ve bu  süreci yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Bunu yaparken de işletmelerin karşılaşacağı maliyeti minimum, karşılaşacağı zaman dilimini de en aza çekmeye özen göstermektedir.

Özak Ajans profesyonel ekip ve kadrosunu her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca çalışanları sistematik olarak mesleki ve, kişisel anlamada eğitimlere tabi tutmaktadır.

Vizyonumuz;
“ Bilişim teknolijilerin de yılların verdiği bilgi birikimini profesyonel hizmet anlayışıyla harmanlayarak, kurum ve kuruluşlara en iyi çözümü sunmak. “

 ” WEB KURUCUSU JACOP NİELSEN’İN BİR ARAŞTIRMASINA GÖRE KİŞİLER ORTALAMA KURUMSAL BİR İNTERNET SİTESİNDE BİR DAKİKA KIRK DOKUZ SANİYE VAKİT GEÇİRİYOR VE O İŞLETMEYLE İŞ YAPIP YAPMAYACAĞININ KARARINI VERİYOR . ” Söylemiştir.

iş dünyası Hakkımızda

ÇALIŞMALARIMIZDA İZLEDİĞİMİZ YOLLAR

Çalışmalarımızda  ilk önce işletmeleri baştan aşağı ele alarak bulundukları sektörlerini iyi analiz edip onların konseptine uygun ve işini net anlatan web tabanlı siteler hazırlarız.

Sonraki safhada uzman personelimizle işletmenin sunduğu hizmet veya ürünün ne olduğunu ve hangi sektörlere hitap ettiğinin analistik çalışmasını yaparak onun için en uygun çözümü belirleriz.

 Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi vedeneyimi ile işletmelere,  internet odaklı tüm ihtiyaçlarına en iyi ve etkin çözümü sunmak için hizmet veren Özak Ajans  , müşterisine her zaman kazandırma odaklı düşünür.

MİSYON

Yenilikçi ve müşteri odaklı anlayışımızla yurtiçi ve yurtdışı sektörlerdeki ihtiyaçlara en iyi çözümleri sunarak, teknoloji ve iletişimi en etkin kullanıp, müşterimize kurumsal kimlik kazandırmak.

 VİZYON

Sürekli değişen ve gelişen sektör oyuncularına en iyiyi ve kaliteyi sunmak için rakipleri arasında bilinirliğini en üst düzeyde tutmak.
 
STANDARTLARIMIZ

MÜŞTERİ ODAKLI

Müşterimizin sektörünü iyi analiz ederek ona  en uygun gelebilecek çözümü üretmeye çalışırız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için her türlü çabayı gösteririz.

 FİYAT POLİTİKAMIZ

Sektörlerin farklı ihtiyaçlarına göre oluşturduğumuz  standart ve şeffaf fiyat politikamızla her müşterimize aynı fiyat yaklaşımını sergileriz.

SEKTÖRE BAKIŞ

Hedef sektörünüzde bulunan kitleleri etkileyebilecek ve belirlediğimiz amaç ve plan doğrultusunda hareket etmek.

 ESTETİK

Tasarımlarımızı estetik bir bakış açısıyla harmanlayarak hedef kitleyle bütünleştirmek.

DİSİPLİN, SORUMLULUK İŞ ANLAYIŞI

Her müşterimize aynı disiplin ve iş anlayışı ile yaklaşarak onlara daha yakın, düşüncelere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip yaklaşım sergilemek.

 YARATICILIK

Her müşterimizin sektörde farklılık yaratması için teknolojiyi, tasarımı en iyi kullanarak hizmet vermek.

 SÜRECİN HER SAFHASINDA

Hizmet verdiğimiz müşterimize sürekli bir birliktelik ve gelişimiyle  yola devam etmek.

STRATEJİ

Yürüttüğümüz projeleri mükemmele ulaştırmak.  Orta ve uzun vadede iyi başarılara imza atmak.

 
 

 

EKİBİMİZ

Ali SELAM Reklam SEO, Sosyal Medya
Serhat Web Developer Html, Css, JS, Php, Mysql
Gizem Çalışkan Grafiker Photoshop, illustrator, Corel
Fatma Çicek Grafiker Photoshop, illustrator, Corel

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!